SESJE KOBIECE

SESJE KOBIECE

KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE

Jeśli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie gdzieś w głębi duszy pojawiło się pragnienie zgłębienia tematu kobiecych sesji zdjęciowych.

Być może sama chcesz spróbować swych sił albo komuś zrobić taki prezent. Powody mogą być tak różne, jak wiele jest kobiet. Sesja kobieca to niezwykłe przeżycie, więc warto się o nią pokusić.

Chcesz zobaczyć, jak pięknie może wyglądać Twoja sesja kobieca?

Napisz do mnie ! a Ja skontaktuję się z tobą  na :  Facebooku, Instagrama, Czat poprzez Messengera, WhatApp lub SMS-em i Razem ustalimy, Jak ma wyglądać twoja SESJA.
( DARMOWA KONSULTACJA ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA. )

Interesuje Cię temat, jak zrobić sesję zdjęciową? Jesteś ciekawa, jak wygląda sesja?

Zajrzyj więc koniecznie do innych poradników.

SESJA KOBIECA-NIE CZEKAJ

Wracając do pragnień. Jesteś tu, więc nie ma innej opcji, jak ta, że chcesz sesję kobiecą. To maleńkie może jeszcze pragnienie, maleńka iskierka myśli. Pielęgnuj ją, czytając ten tekst i oglądając kobiece zdjęcia. Nie pozwól jej jednak uciec. To teraz jest właśnie czas na Ciebie. Nie czekaj na lepszy czas na sesję kobiecą. On właśnie nadszedł. Przeczytaj wszystko do końca. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak się przygotować do sesji kobiecej. Potem już tylko zadzwoń lub napisz. Ustalimy szczegóły i możemy działać.

ZREALIZUJ MARZENIA JUŻ DZIŚ – NAPISZ, A SKONTAKTUJĘ SIĘ Z TOBĄ I RAZEM USTALIMY, JAK MA WYGLĄDAĆ TWOJA SESJA

SESJA KOBIECA

Sesja kobieca staje się coraz bardziej popularna. Cieszy mnie to niezmiernie. Jednak ciągle widzę wiele kobiecych zahamowań, wiele wątpliwości. Tak dużo pań pyta o sesje kobiece, a tak niewielki procent faktycznie się na nie decyduje. Dlaczego tak jest? Czy wynika to z braku pewności siebie? Może z obawy przed oceną przez najbliższe środowisko? Wiele jest tu możliwości. Dlatego też, jeśli czytasz ten poradnik, a w duszy dalej się wahasz, to proszę, przeczytaj go do końca. Mam nadzieję, że uświadomię, jak wiele daje sesja kobieca dla samej siebie. 

PORADNIK SESJI KOBIECYCH

Korzystając ze swojego całkiem dużego doświadczenia jako fotograf kobiet, przygotowałem poradnik sesji kobiecych. Poruszam w nim wszystkie tematy związane z sesjami kobiecymi. Zakres szeroki, jak zakres pozowania w sesjach zdjęciowych. Od sesji portretowych, zdjęć kobiecych w plenerze do fotografii aktu. Mam nadzieję, że każda z Pań myślących o sesji zdjęciowej znajdzie w nim wszystko, czego potrzebuje. Jeśli jednak coś pozostaje niejasne, to serdecznie zapraszam do osobistego kontaktu.

Na stronie znajdziecie wszystkie FAQ:

Sesja kobieca i wszystko, co musisz o niej wiedzieć.

Jakie są rodzaje sesji kobiecej.

Jak się przygotować do sesji kobiecej.

Stylizacja na sesję kobiecą.

Makijaż do sesji kobiecych.

Kobieca sesja wizerunkowa.

Sesja kobieca w plenerze.

Apartamentowa sesja kobieca.

Sesja sensualna.

Akt.

Sesja w klimacie erotyki.

SESJE KOBIECE ZAPYTAJ O OFERTĘ

SESJE KOBIECE SPRAWDŹ VOUCHER

VOUCHER NA SESJE KOBIECA

SESJA KOBIECA – CO TO JEST.

Od początku – co to jest sesja kobieca? Dla mnie i wielu moich modelek, z którymi współpracowałem to szczególne chwile. To czas, w którym wszystko, co dzieje się dookoła, skupia się na fotografowanej kobiecie. To ona i jej wizerunek jest tam najważniejszy. Nie ma problemów, codziennego życia, żadnej szarości. Jest tylko ona i obiektyw aparatu, który wyłapuje piękno ukryte w każdej kobiecie.

Kobiece sesje są delikatne, zmysłowe, sensualne. Pozwalają odkryć to, co zakryte nawet dla samej zainteresowanej. Kobieca sesja fotograficzna to wyjątkowe momenty pozwalające na skupieniu się na sobie i swoim wewnętrznym pięknie.

PO CO SESJA KOBIECA

Może w głowie plącze ci się teraz pytanie, po co Ci właściwie sesja zdjęciowa? Przecież nie jesteś modelką i nie tworzysz portfolio. Nie potrzebujesz aktualnie żadnych zdjęć do paszportu, dowodu czy czegokolwiek innego. Sesja dla kobiet ma być przyjemnością, nie obowiązkiem. Sesja kobieca jest po to, by zrobić coś dla siebie tylko. Nacieszyć się sobą, swoją kobiecością, pozwolić otworzyć się na inny świat. W tym nie musi być żadnego konkretnego celu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI KOBIECEJ

Przygotowania do sesji kobiecej to ważny krok. To od nich zależy całość sesji zdjęciowej. Dobrze wiedzieć, czego się oczekuje od zdjęć i od fotografa. Warto mieć jakieś swoje pomysły, inspiracje na zdjęcia. Wszystko jeszcze może ulec zmianom, ale te wstępne przygotowania dają już wiele. Zresztą nie raz słyszę, że dają one sporo frajdy. To oczekiwanie, ekscytacja, dreszczyk podniecenia.

Od czego rozpocząć przygotowania do sesji kobiecej:

  • Przede wszystkim zastanów się najpierw sama, jaki rodzaj zdjęć Cię interesuje. Czy ma to być plenerowy portret? Może interesuje Cię sesja sensualna? Może zmysłowe zdjęcia w apartamencie? A może chcesz pójść jeszcze krok dalej i interesuje Cię nagość zakryta lub akt?

  • Przejrzyj zasoby Internetu. Wejdź w media społecznościowe fotografów. Poobserwuj, pomyśl o sobie w tych sytuacjach. Kobieca sesja fotograficzna w Internecie to kopalnia pomysłów na siebie samą.

  • Pinterest, Instagram. Tam także znajdziesz inspiracje i ciekawe pomysły na sesje zdjęciowe. pomysłów na siebie samą.

  • Porozmawiaj z fotografem. Najlepiej w cztery oczy. Ty go poznasz i dowiesz się, czy dobrze się dogadujecie. Jemu też będzie łatwiej, jak cię poobserwuje, bo mniej więcej będzie wiedział jak z Tobą pracować.

    Przeczytaj też, jak wygląda sesja zdjęciowa krok po kroku, a pewnie będzie Ci łatwiej przygotować się do zdjęć.

    SESJA KOBIECA W SYPIALNI, SESJA W APARTAMENCIE CZY MOŻE KOBIECA SESJA PLENEROWA

    Gdzie zrobić sesję kobiecą? Jakie miejsca na sesję kobiecą będą najlepsze? To, czy Twoja sesja kobieca będzie w Twojej własnej sypialni, domu, apartamencie, hotelu, parku, w lesie czy nad jeziorem zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, w jakim klimacie się widzisz na zdjęciach. Jakie stylizacje planujesz, jak wiele intymności potrzebujesz. Każde miejsce na sesję kobiecą ma inny charakter. Warto się do niego dopasować, albo wręcz odwrotnie dopasować miejsce do swoich potrzeb. Na moim blogu zobaczysz sporo różnych sesji kobiecych. Zarówno sesji apartamentowych, jak i sesji w plenerze.

STYLIZACJA NA SESJĘ KOBIECĄ 

Stylizacja na sesję kobiecą to jedna z pierwszych myśli po podjęciu decyzji. W co mam się ubrać na sesję, w czym będę dobrze wyglądać na zdjęciach? To jedne z podstawowych pytań, jakie padają od moich modelek.

Przygotuj sobie kilka zestawów ubrań i dodatków do nich. Najważniejsze, byś czuła się w nich dobrze i pięknie. Tak naprawdę im więcej, tym lepiej, gdyż na samej sesji zdjęciowej okaże się co tak naprawdę współgra najlepiej z Tobą i otoczeniem. Stylizacja na sesję kobiecą musi Ci się podobać, musisz się w tym dobrze i swobodnie czuć. No i oczywiście bez dwóch zadań stylizacja na sesję kobiecą musi podkreślać Twoją kobiecość.

SESJA KOBIECA W KOSZULI CZY SESJA W BIELIŹNIE

Czujesz się dobrze w męskiej koszuli, bierz ją ze sobą na sesję kobiecą. Zdjęcia w białej koszuli to klasyk, który można wykorzystać na wiele sposobów. Zresztą koszula da nam sporo możliwości odsłonięcia lub zasłonięcia ciała. Spójrz w sieć. Zobacz ile tam kobiecych zdjęć na hasło sesja w koszuli. Chcesz i marzysz o zdjęciach w bieliźnie? Znajdź sobie taką, w której poczujesz się jak milion dolarów. Załóż pończochy, szpilki i bądź gwiazdą na sesji kobiecej. Fotografia aktu

Oczywiście stylizacja na sesję zależy od jej charakteru. Inna będzie do sensualnej sesji w bieliźnie, inna do plenerowej sesji portretowej, inna do sesji aktowej. Tak- do fotografii aktu – stylizacja też jest ważna. Nie chodzi tylko, by postawić nagą modelkę przed obiektywem. Fotografia aktu potrzebuje też oprawy. Ostateczne stylizacje na sesje zdjęciowe najlepiej dogadać i dopracować z fotografem.